Zapamatovat
Nikola Spurná
Affiliate manager
+420 732 990 914 e-mail
Obchodní podmínky

Vstupte do affiliate programu RONDA INVEST
a získejte provizi 500,- Kč. Vámi doporučení klienti i Vy navíc získáte bonus 500,- Kč při investici ve výši min. 10 000,- Kč.


Kdo jsme?

Jsme česká společnost RONDA INVEST a.s., která se na jednu stranu zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů malým a středním podnikatelům v Česku a na Slovensku, a na straně druhé nabízíme klientům možnost do těchto úvěrů investovat. RONDA tak vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit, a lidmi s volnými financemi, kteří chtějí investovat. Jedná se o tzv. P2B platformu, kterých je na českém trhu několik. Naše projekty jsou ale jedinečné v tom, že každý úvěr k investici je zajištěn bonitní nemovitostí.

Naším cílem je nabízet Vám alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbáme při tom na osobní přístup a chceme s Vámi budovat dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, který je v dnešním digitálním světě už skoro výjimkou.

Co děláme?

1. Specializujeme se na financování realit

Poskytujeme úvěry podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska, které jsou zajištěny nemovitostí. Nabízíme financování nákupu, výstavby i rekonstrukcí nemovitostí dle skutečných potřeb developera. Nemovitostem rozumíme a snažíme se co nejvíce vyhovět úvěrovým potřebám jejich stávajících i budoucích vlastníků. Díky našemu týmu právních specialistů umíme vyřešit i složité problémy související s nemovitostmi a jejich financováním, a to rychleji než v bance.

2. Umožňujeme Vám investovat bezpečně se zajímavým výnosem

Fyzickým i právnickým osobám nabízíme možnost investovat do úvěrů poskytnutých naší společností a získat tak pravidelný nadstandardní výnos. Jedná se o prověřené úvěrové pohledávky, kde věnujeme velkou pozornost posouzení nemovitosti, která slouží jako zajištění úvěru. Vybíráme jen projekty s nemovitostmi ve vybraných lokalitách jako jsou Praha, střední Čechy a krajská města. Díky tomuto obezřetnému přístupu profinancujeme jen zlomek žádostí o úvěr, které k nám dorazí. Tím eliminujeme riziko nejen pro nás, ale i pro Vás jako investory.

Proč se zapojit do affiliate programu RONDA INVEST?


Výše provize

Výše provize je 500,- Kč za uzavřenou rámcovou smlouvu o participaci spolu s dohodou / dohodami o participaci v souhrnné výši investice min. 10.000 Kč.

Podrobnosti k proviznímu programu 

 • Cookies 30 dní 
 • Výplatní minimum 1 000,- Kč
 • Až 300 uzavřených smluv za měsíc 
 • Pravidelné schvalování konverzí 
 • Propagační materiál 
 • Průměrná výše investice je 10 000,- Kč
 • Návštěvnost našich stránek přesahuje 17 000 návštěv za měsíc
 • Nárok na provizi vzniká v případě, že investor si aktivuje participaci (v min. objemu 10.000 Kč) do 90 dnů od započetí registrace
 • Každý nový investor, který investuje do kteréhokoliv úvěru či více úvěrů v minimální souhrnné výši investice 10 000 Kč, dostane odměnu 500 Kč jako bonus k první investici
 • Partner získá provizi 500,- Kč + stejně jako noví klienti bonus 500,- při vlastní investici v hodnotě minimálně 10 000,- Kč

Reklamní materiály

 • reklamní odkazy,
 • bannery.

Pokud si nebudete vědět rady, jaké reklamní materiály použít, nebo jak je vložit na Vaši stránku, kontaktujte affiliate manažera.

Cílová skupina

Cílovou skupinou investorů jsou  všechny osoby, které se aktivně starají o své finance a které obstojně zvládají pohyb na internetu. Geograficky nemáme vyhraněné žádné konkrétní lokality. Fungujeme po celé České republice. 

Náš provizní program je určen nejen těm, kteří mají dobrou znalost finančních produktů a případné zkušenosti s investováním. Ale také těm, kteří mají znalost finančních produktů jen okrajovou, ale chtějí se v této oblasti dále rozvíjet a vzdělávat. U nás nejste téměř ničím limitováni - zapojte se do našeho provizního programu ještě dnes!

Affiliate manažer

Provizní program spravuje Eliška Horáková. Kdykoliv ji můžete kontaktovat na telefonu a e-mailu, aby Vám poradila s prvotní registrací do programu, efektivní propagací, ale i zasláním informací o novinkách a podobně.

Email: eliska.horakova@rondainvest.cz
Tel: +420 737 792 799

 

 

Nová registrace